Nabór do redakcji serwisu SLASK.polskikosz.pl!

Nabór do redakcji serwisu SLASK.polskikosz.pl!

Po aktywacji nowej strony internetowej ogłaszamy nabór do redakcji serwisu SLASK.polskikosz.pl! Chciałbyś spróbować swoich sił jako dziennikarz sportowy? Jesteś kibicem Śląska lub miłośnikiem koszykówki? Serwis SLASK.polskikosz.pl to idealne miejsce na rozwój Twoich umiejętności i realizację Twojej pasji! Jesteśmy w sieci już od 2003 roku, współpracujemy z redakcją oficjalnej strony Śląska Wrocław i stale powiększamy grono odbiorców. Kogo szukamy?

redaktor – pisanie artykułów na stronę internetową (np. zapowiedzi, relacje, podsumowania, teksty historyczne i okolicznościowe), prowadzenie profili na portalach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter (publikowanie postów, zdjęć i materiałów filmowych), przeprowadzanie wywiadów,

fotograf – wykonywanie zdjęć na meczach Śląska (zdjęcia z gry, zdjęcia drużyny Śląska, zdjęcia publiczności),

 filmowiec – nagrywanie materiałów filmowych na meczach Śląska (np. filmy z gry, radość zawodników Śląska po zwycięstwie),

grafik – wykonywanie różnego rodzaju grafik dotyczących Śląska (np. ostatniego / najbliższego meczu, byłych lub obecnych graczy / trenerów Śląska) bądź grafik związanych z naszą stroną internetową.


Dziennikarze przyjęci do redakcji otrzymają akredytacje na mecze Śląska w sezonie 2017/2018. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy redakcja.slaskpolskikosz@gmail.com lub w wiadomościach na Facebooku (https://www.facebook.com/SLASK.polskikosz/).


Zdjęcie: Aleksandra Twardowska (http://www.atwardowska.com/, Facebook, Instagram).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *