1 Liga Mężczyzn 2018/2019

1 Liga Mężczyzn 2018/2019


TERMINARZ I WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (30.09.2018, godz. 19:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno

II kolejka (05.10.2018, godz. 18:00): Elektrobud Investment ZB Pruszków – FutureNet Śląsk Wrocław

III kolejka (13.10.2018): FutureNet Śląsk Wrocław – Jamalex Poloonia 1912 Leszno

IV kolejka (17.10.2018): WKS Śląsk Wrocław – GKS Tychy

V kolejka (20.10.2018): SKK Siedlce – FutureNet Śląsk Wrocław

VI kolejka (27.10.2018): FutureNet Śląsk Wrocław – KS Księżak Syntex Łowicz

VII kolejka (03.11.2018): AZS AGH Kraków – FutureNet Śląsk Wrocław

VIII kolejka (07.11.2018): FutureNet Śląsk Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych

IX kolejka (10.11.2018): Biofarm Basket Poznań – FutureNet Śląsk Wrocław

X kolejka (17.11.2018): FutureNet Śląsk Wrocław – Energa Kotwica Kołobrzeg

XI kolejka (24.11.2018): Pogoń Prudnik – FutureNet Śląsk Wrocław

XII kolejka (01.12.2018):  FutureNet Śląsk Wrocław – STK Czarni Słupsk

XIII kolejka (08.12.2018): Enea Astoria Bydgoszcz – FutureNet Śląsk Wrocław

XIV kolejka (15.12.2018): FutureNet Śląsk Wrocław – WKK Wrocław

XV kolejka (22.12.2018): Rawlplug Sokół Łańcut – FutureNet Śląsk Wrocław


XVI kolejka (05.01.2019): Polfarmex Kutno –  FutureNet Śląsk Wrocław

XVII kolejka (12.01.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

XVIII kolejka (19.01.2019, godz. 18:00): Jamalex Polonia 1912 Leszno –  FutureNet Śląsk Wrocław

XIX kolejka (23.01.2019): GKS Tychy – FutureNet Śląsk Wrocław

XX kolejka (26.01.2019):  FutureNet Śląsk Wrocław – SKK Siedlce

XXI kolejka (02.02.2019): KS Księżak Syntex Łowicz – FutureNet Śląsk Wrocław

XXII kolejka (09.02.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – AZS AGH Kraków

XXIII kolejka (13.02.2019): Górnik Trans.eu Wałbrzych – FutureNet Śląsk Wrocław

XXIV kolejka (16.02.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – Biofarm Basket Poznań

XXV kolejka (23.02.2019): Energa Kotwica Kołobrzeg – FutureNet Śląsk Wrocław

XXVI kolejka (02.03.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – Pogoń Prudnik

XXVII kolejka (09.03.2019, godz. 18:00): STK Czarni Słupsk – FutureNet Śląsk Wrocław

XXVIII kolejka (16.03.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz

XXIX kolejka (23.03.2019): WKK Wrocław – FutureNet Śląsk Wrocław

XXX kolejka (31.03.2019, godz. 18:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut


Zdjęcie: Aleksandra Twardowska (http://www.atwardowska.com/, Facebook, Instagram)