1 Liga Mężczyzn 2017/2018

1 Liga Mężczyzn 2017/2018


TERMINARZ I WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (23.09.2017, godz. 17:30): Polfarmex Kutno – WKS Śląsk Wrocław 86:74 (kliknij w wynik)

II kolejka (30.09.2017, godz. 20:00): WKS Śląsk Wrocław – Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70:56

III kolejka (07.10.2017, godz. 15:00): KK Warszawa – WKS Śląsk Wrocław 56:72

IV kolejka (14.10.2017): WKS Śląsk Wrocław – KS Spójnia Stargard 94:100

V kolejka (18.10.2017): KSK Noteć Inowrocław – WKS Śląsk Wrocław 74:66

VI kolejka (21.10.2017): WKS Śląsk Wrocław – KKS Siarka Tarnobrzeg 73:100

VII kolejka (28.10.2017, godz. 17:30): KS Pogoń Prudnik – WKS Śląsk Wrocław 69:74

VIII kolejka (04.11.2017, godz. 18:00): WKS Śląsk Wrocław – Energa Kotwica Kołobrzeg 73:74

IX kolejka (08.11.2017, godz. 17:00): Biofarm Basket Poznań – WKS Śląsk Wrocław 77:82

X kolejka (11.11.2017, godz. 20:00): WKS Śląsk Wrocław – SKK Siedlce 84:63

XI kolejka (18.11.2017, godz. 19:00): GKS Tychy – WKS Śląsk Wrocław 96:88

XII kolejka (24.11.2017, godz. 20:00): WKS Śląsk Wrocław – Jamalex Polonia 1912 Leszno 86:96

XIII kolejka (02.12.2017, godz. 18:00): Elektrobud-Investment ZB Pruszków – WKS Śląsk Wrocław 81:82

XIV kolejka (29.11.2017, godz. 19:00): WKS Śląsk Wrocław – R8 Basket AZS Politechnika Kraków 77:89

XV kolejka (09.12.2017, godz. 17:30): PTG Sokół Łańcut – WKS Śląsk Wrocław 66:59

XVI kolejka (16–17.12.2017): PAUZA

XVII kolejka (20.12.2017, godz. 19:00): WKS Śląsk Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz 89:71


XVIII kolejka (06.01.2018): WKS Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno 57:79

XIX kolejka (13.01.2018, godz. 17:00): Zetkama Doral Nysa Kłodzko – WKS Śląsk Wrocław 88:72

XX kolejka (20.01.2018, godz. 18:00): WKS Śląsk Wrocław – KK Warszawa 89:53

XXI kolejka (27.01.2018, godz. 18:00): KS Spójnia Stargard – WKS Śląsk Wrocław 77:69

XXII kolejka (31.01.2018, godz. 19:00): WKS Śląsk Wrocław – KSK Noteć Inowrocław 89:76

XXIII kolejka (03.02.2018, godz. 18:00): KKS Siarka Tarnobrzeg – WKS Śląsk Wrocław 73:71

XXIV kolejka (10.02.2018, godz. 18:00): WKS Śląsk Wrocław – KS Pogoń Prudnik 98:100

XXV kolejka (17.02.2018, godz. 18:00): Energa Kotwica Kołobrzeg – WKS Śląsk Wrocław 77:82

XXVI kolejka (21.02.2018, godz. 18:00): WKS Śląsk Wrocław – Biofarm Basket Poznań 92:87

XXVII kolejka (24.02.2018, godz. 14:00): SKK Siedlce – WKS Śląsk Wrocław 78:83

XXVIII kolejka (03.03.2018, godz. 20:30): WKS Śląsk Wrocław – GKS Tychy 94:86

XXIX kolejka (10.03.2018, godz. 18:00, godz. 18:00): Jamalex Polonia 1912 Leszno – WKS Śląsk Wrocław 61:79

XXX kolejka (17.03.2018, godz. 18:30): WKS Śląsk Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 82:81

XXXI kolejka (21.03.2018, godz. 19:00): R8 Basket AZS Politechnika Kraków – WKS Śląsk Wrocław 93:75

XXXII kolejka (24.03.2018, godz. 19:00): WKS Śląsk Wrocław – PTG Sokół Łańcut 65:85

XXXIII kolejka (31.03.2018): PAUZA

XXXIV kolejka (08.04.2018, godz. 18:00): Enea Astoria Bydgoszcz – WKS Śląsk Wrocław 73:71


Zdjęcie: Anastasiia Zabolotnya (https://www.facebook.com/ananastiaphoto/).