Dramatyczny mecz z Decką i 2. porażka TBS Śląska z rzędu – relacja Sportgame

Po dramatycznej końcówce TBS Śląsk II Wrocław przegrał z Decką Pelplin 82:83 i poniósł 2. porażkę z rzędu. Rezerwy WKS-u od zwycięstwa dzieliły tylko 2 punkty, choć 2. i 3. kwarta wskazywały na to, że Decka wygra w „Kosynierce” bez trudu. Zdeklasowała w nich bowiem Śląsk 44:31, a po 3. kwarcie prowadziła 65:54. Drużyna Jerzego Chudeusza zwyciężyła jednak w 4. ćwiartce 28:18, a jeszcze na 3 sekundy przed końcem – kiedy 2 rzuty wolne trafił Jan Wójcik – prowadziła 82:80. Z kolei w ostatniej akcji Paweł Dzierżak trafił z dystansu równo z syreną końcową i zapewnił Decce cenne zwycięstwo.

Szczegóły dotyczące przebiegu spotkania przedstawił w swojej relacji serwis Sportgame. Co więcej, w załączonym materiale można obejrzeć sporo akcji obu zespołów: