LV BET oficjalnym sponsorem Śląska

LV BET oficjalnym sponsorem Śląska

Zakłady bukmacherskie LV BET zostały oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław. Umowa sponsoringowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2019 roku. Kwota kontraktu pozostaje tajemnicą, jednak – wg informacji klubu – w znacznym stopniu zasili budżet Śląska. W ramach sponsoringu logotyp LV BET ma pojawić się na koszulkach meczowych 17-krotnych Mistrzów Polski oraz na bandach LED i pozostałych materiałach brandingowych podczas domowych spotkań Śląska.

LV BET we współpracy z koszykarskim Śląskiem Wrocław przewiduje dedykowane działania skierowane do fanów „Trójkolorowych” za pośrednictwem mediów społecznościowych należących do klubu.


– Biorąc pod uwagę fakt, że marka LV BET jest na polskim rynku coraz dłużej, kierujemy nasze działania marketingowe do szerszego grona odbiorców. Co za tym idzie, staramy się coraz bardziej zaistnieć w świadomości jako podmiot mający wpływ na rozwój polskiego sportu  mówi Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.


– Zakłady bukmacherskie są szeroko obecne w świecie sportu, sponsorują największe kluby i wybitne gwiazdy. Cieszymy się z pozyskania tak poważnego partnera, od długiego czasu kojarzonego z ważnymi markami sportowymi w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że ten sezon będzie początkiem długiej i owocnej współpracy – komentuje Michał Lizak, prezes Śląsk Wrocław Basketball S.A.

 


LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim, angażująca się w rozwój różnych dyscyplin. Wspiera m.in. Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock, Garbarnię Kraków, Zagłębie Sosnowiec czy Widzew Łódź.


Źródła: FutureNet Śląsk Wrocław, LV BET