1 Liga Mężczyzn 2018/2019

1 Liga Mężczyzn 2018/2019


TERMINARZ I WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (30.09.2018, godz. 19:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno 87:77 (kliknij w wynik)

II kolejka (05.10.2018, godz. 18:00): Elektrobud Investment ZB Pruszków – FutureNet Śląsk Wrocław 56:81

III kolejka (13.10.2018, godz. 18:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Jamalex Polonia 1912 Leszno 86:82

IV kolejka (17.10.2018, godz. 19:30): WKS Śląsk Wrocław – GKS Tychy 94:61

V kolejka (20.10.2018, godz. 18:00): SKK Siedlce – FutureNet Śląsk Wrocław 102:104

VI kolejka (27.10.2018, godz. 19:30): KS Księżak Syntex Łowicz – FutureNet Śląsk Wrocław 77:100

VII kolejka (04.11.2018, godz. 19:00): AZS AGH Kraków – FutureNet Śląsk Wrocław 97:88

VIII kolejka (07.11.2018, godz. 19:30): FutureNet Śląsk Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych 91:78

IX kolejka (10.11.2018, godz. 17:00): Biofarm Basket Poznań – FutureNet Śląsk Wrocław 70:79

X kolejka (30.10.2018, godz. 19:30): FutureNet Śląsk Wrocław – Energa Kotwica Kołobrzeg 101:80

XI kolejka (24.11.2018, godz. 17:30): Pogoń Prudnik – FutureNet Śląsk Wrocław 87:80

XII kolejka (01.12.2018, godz. 19:00):  FutureNet Śląsk Wrocław – STK Czarni Słupsk 96:83

XIII kolejka (08.12.2018): Enea Astoria Bydgoszcz – FutureNet Śląsk Wrocław 86:91

XIV kolejka (15.12.2018, godz. 18:00): FutureNet Śląsk Wrocław – WKK Wrocław 91:72

XV kolejka (22.12.2018, godz. 17:30): Rawlplug Sokół Łańcut – FutureNet Śląsk Wrocław 82:79


XVI kolejka (05.01.2019, godz. 17:30): Polfarmex Kutno –  FutureNet Śląsk Wrocław 63:90

XVII kolejka (12.01.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 90:76

XVIII kolejka (19.01.2019, godz. 18:00): Jamalex Polonia 1912 Leszno –  FutureNet Śląsk Wrocław 88:102

XIX kolejka (23.01.2019, godz. 19:00): GKS Tychy – FutureNet Śląsk Wrocław 97:84

XX kolejka (26.01.2019, godz. 20:00):  FutureNet Śląsk Wrocław – SKK Siedlce 121:79

XXI kolejka (02.02.2019, godz. 18:00): FutureNet Śląsk Wrocław – KS Księżak Syntex Łowicz 123:88

XXII kolejka (06.03.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – AZS AGH Kraków 72:52

XXIII kolejka (13.02.2019, godz. 19:45): Górnik Trans.eu Wałbrzych – FutureNet Śląsk Wrocław 75:72

XXIV kolejka (17.02.2019, godz. 19:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Biofarm Basket Poznań 86:70

XXV kolejka (23.02.2019): Energa Kotwica Kołobrzeg – FutureNet Śląsk Wrocław 80:76

XXVI kolejka (02.03.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – Pogoń Prudnik 98:75

XXVII kolejka (09.03.2019, godz. 18:00): STK Czarni Słupsk – FutureNet Śląsk Wrocław 80:71

XXVIII kolejka (17.03.2019, godz. 19:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz 101:92

XXIX kolejka (23.03.2019, godz. 18:00): WKK Wrocław – FutureNet Śląsk Wrocław 80:93

XXX kolejka (31.03.2019, godz. 18:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut 105:71


TERMINARZ I WYNIKI ĆWIERĆFINAŁÓW PLAY-OFF


Mecz nr 1 (06.04.2019, godz. 15:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych 94:72

Mecz nr 2 (07.04.2019, godz. 15:00): FutureNet Śląsk Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych 94:85

Mecz nr 3 (13.04.2019, godz. 17:00): Górnik Trans.eu Wałbrzych – FutureNet Śląsk Wrocław 100:91

Mecz nr 4 (14.04.2019, godz. 17:00): Górnik Trans.eu Wałbrzych – FutureNet Śląsk Wrocław 65:86


TERMINARZ I WYNIKI PÓŁFINAŁÓW PLAY-OFF


Mecz nr 1 (27.04.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – STK Czarni Słupsk

Mecz nr 2 (28.04.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – STK Czarni Słupsk

Mecz nr 3 (04.05.2019, godz. 18:00): STK Czarni Słupsk – FutureNet Śląsk Wrocław

Mecz nr 4 – opcjonalnie (05.05.2019): STK Czarni Słupsk – FutureNet Śląsk Wrocław

Mecz nr 5 – opcjonalnie (08.05.2019): FutureNet Śląsk Wrocław – STK Czarni Słupsk


Zdjęcie: FutureNet Śląsk Wrocław