2 Liga Mężczyzn 2021/2022

2 Liga Mężczyzn 2021/2022


TERMINARZ RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (26.09.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Team-Plast KK Oleśnica 71:70

II kolejka (2.10.2021, Hala Sportowa MOS im. M. Koczwary, 18:00): KS Sudety Jelenia Góra – Exact Systems Śląsk Wrocław 67:92

III kolejka (26.10.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 68:65

IV kolejka (16.10.2021, Szkoła Podstawowa nr 2, 17:30): Nabzdyk BM Slam Ostrów Wlkp. – Exact Systems Śląsk Wrocław 81:97

V kolejka (20.10.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – WKK II Wrocław 73:65

VI kolejka (23–24.10.2021): PAUZA

VII kolejka (30.10.2021, Kosynierka, 15:30): Exact Systems Śląsk Wrocław – BC Swiss Krono Żary 79:64

VIII kolejka (6.11.2021, Obuwnik, 17:30): Pogoń Prudnik – Exact Systems Śląsk Wrocław 94:70

IX kolejka (13.11.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 110:65

X kolejka (14.12.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – KS Kosz Kompaktowy Pleszew 58:74

XI kolejka (21.11.2021, Kosynierka, 13:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – IgnerHome Basket Nysa 99:68

XII kolejka (27.11.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 71:66

XIII kolejka (4.12.2021, Sala Sportów Walki AWF, 19:00): Röben Gimbasket Wrocław – Exact Systems Śląsk Wrocław 66:80

XIV kolejka (11.12.2021, Kosynierka, 16:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – BC Obra Kościan 85:71

XV kolejka (18.12.2021, Środowiskowa Hala Sportowa, 18:00): Rycerze Rydzyna – Exact Systems Śląsk Wrocław 98:82

XVI kolejka (22.12.2021, OKR ATOL, 20:00): Team-Plast KK Oleśnica – Exact Systems Śląsk Wrocław 93:90

XVII kolejka (8.01.2022, Kosynierka): Exact Systems Śląsk Wrocław – KS Sudety Jelenia Góra 73:81

XVIII kolejka (15.01.2022, OSiR Kłodzko, 14:00): Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko – Exact Systems Śląsk Wrocław 71:76

XIX kolejka (22.01.2022, Kosynierka, 15:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Nabzdyk BM Slam Ostrów Wlkp. 121:58

XX kolejka (26.01.2022, WKK Sport Center, 16:00): WKK II Wrocław – Exact Systems Śląsk Wrocław 56:81

XXI kolejka (29–30.01.2022): PAUZA

XXII kolejka (9.02.2022, Szkoła Podstawowa nr 5, 19:00): BC Swiss Krono Żary – Exact Systems Śląsk Wrocław 88:70

XXIII kolejka (12.02.2022, Kosynierka, 17:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Pogoń Prudnik 70:82

XXIV kolejka (2.03.2022, MOSiR Zielona Góra, 17:00): Aldemed SKM Zastal Zielona Góra – Exact Systems Śląsk Wrocław 48:93

XXV kolejka (23.02.2022, Zespół Szkół Publicznych nr 1, 19:00): KS Kosz Kompaktowy Pleszew – Exact Systems Śląsk Wrocław 90:82

XXVI kolejka (26.02.2022, Hala Nysa, 17:30): IgnerHome Basket Nysa – Exact Systems Śląsk Wrocław 90:69

XXVII kolejka (6.03.2022, Hala Widowiskowo-Sportowa, 17:00): Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie – Exact Systems Śląsk Wrocław 97:65

XXVIII kolejka (12.03.2022, Kosynierka, 13:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Röben Gimbasket Wrocław 81:70

XXIX kolejka (23.03.2022, Hala ZSP im. Ratajczaka, 19:30): BC Obra Kościan – Exact Systems Śląsk Wrocław 83:81

XXX kolejka (27.03.2022, Kosynierka, 18:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Rycerze Rydzyna 83:87


Bilans: 16–12 (10–4 u siebie, 6–8 na wyjeździe)


TERMINARZ 1. RUNDY PLAY-OFF


Mecz #1 (30.03.2022, Kosynierka, 17:00): Exact Systems Śląsk Wrocław – Rycerze Rydzyna 63:93

Mecz #2 (2.04.2022, Środowiskowa Hala Sportowa, 17:00): Rycerze Rydzyna – Exact Systems Śląsk Wrocław 93:84


Wynik: 2:0 dla Rycerzy Rydzyna


Zdjęcia: Karolina Bąkowicz (https://twitter.com/k_bakowicz)