2 Liga Mężczyzn 2019/2020

2 Liga Mężczyzn 2019/2020


TERMINARZ I WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (29.09.2019, 18:00): KKS Tarnowskie Góry – Exact Systems Śląsk II Wrocław 55:96
(kliknij w wynik)

II kolejka (06.10.2019, 16:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – KS Hes BasketBall Wrocław 81:69

III kolejka (13.10.2019, 16:00): BC Obra Kościan – Exact Systems Śląsk II Wrocław 75:76

IV kolejka (20.10.2019, 16:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – KS Sudety Jelenia Góra 74:69

V kolejka (23.10.2019, 20:30): Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie – Exact Systems Śląsk II Wrocław 61:79

VI kolejka (27.10.2019, 16:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – BM Slam Stal II Ostrów Wlkp. 93:46

VII kolejka (03.11.2019, 17:30): Ogniwo Piratesports Szczecin – Exact Systems Śląsk II Wrocław 91:88

VIII kolejka (10.11.2019, 16:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – BC Swiss Krono Żary 80:62

IX kolejka (17.11.2019, 16:00): Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Exact Systems Śląsk II Wrocław 83:86

X kolejka (07.12.2019): PAUZA

XI kolejka (01.12.2019, 19:30): KS Kosz Pleszew – Exact Systems Śląsk II Wrocław 77:86

XII kolejka (08.12.2019, 18:00): Röben Gimbasket Wrocław – Exact Systems Śląsk II Wrocław 41:94

XIII kolejka (15.12.2019, 17:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – AZS Basket Nysa 83:57


XIV kolejka (22.12.2019, 15:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – KKS Tarnowskie Góry 79:65

XV kolejka (05.01.2020, 18:00): KS Hes BasketBall Wrocław – Exact Systems Śląsk II Wrocław 75:82

XVI kolejka (12.01.2020, 16:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – BC Obra Kościan 85:69

XVII kolejka (19.01.2020, 18:00): KS Sudety Jelenia Góra – Exact Systems Śląsk II Wrocław 85:70

XVIII kolejka (22.01.2020, 17:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 62:70

XIX kolejka (26.01.2020, 18:00): BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Exact Systems Śląsk II Wrocław 58:87

XX kolejka (05.02.2020, 19:00): Exact Systems Śląsk II Wrocław – Ogniwo Piratesports Szczecin

XXI kolejka (09.02.2020, 15:00): BC Swiss Krono Żary – Exact Systems Śląsk II Wrocław

XXII kolejka (15.02.2020): Exact Systems Śląsk II Wrocław – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

XXIII kolejka (22.02.2020): PAUZA

XXIV kolejka (29.02.2020): Exact Systems Śląsk II Wrocław – KS Kosz Pleszew

XXV kolejka (07.03.2020): Exact Systems Śląsk II Wrocław – Röben Gimbasket Wrocław

XXVI kolejka (15.03.2020, 18:00): AZS Basket Nysa – Exact Systems Śląsk II Wrocław


Zdjęcie: WKS Śląsk Wrocław