Energa Basket Liga 2021/2022

Energa Basket Liga 2021/2022


TERMINARZ RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (5.09.2021, CRS, 20:30): Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 81:71

II kolejka (12.09.2021, Arena Ostrów, 17:30): Arged BM Stal Ostrów Wlkp. – WKS Śląsk Wrocław 83:74

III kolejka (20.09.2021, Hala Orbita, 19:00): WKS Śląsk Wrocław – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81

IV kolejka (26.09.2021, Gdynia Arena, 17:30): Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław 65:80

V kolejka (3.10.2021, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek 74:80

VI kolejka (9.10.2021, Hala Orbita, 18:00): Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław 89:79

VII kolejka (14.10.2021, Netto Arena, 19:30): King Szczecin – WKS Śląsk Wrocław 99:83

VIII kolejka (23.10.2021, Hala Orbita, 15:30): WKS Śląsk Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza 102:60

IX kolejka (30.10.2021, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot 77:67

X kolejka (6.11.2021, OSiR Bemowo, 20:30): Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław 73:87

XI kolejka (15.09.2021, Hala Orbita, 18:00): WKS Śląsk Wrocław – Twarde Pierniki Toruń 68:70

XII kolejka (21.11.2021, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – GTK Gliwice 106:74

XIII kolejka (3.12.2021, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard 105:90

XIV kolejka (12.12.2021, Radomskie Centrum Sportu, 17:30): HydroTruck Radom – WKS Śląsk Wrocław 64:67

XV kolejka (18.12.2021, Hala Orbita, 20:30): WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 84:76

XVI kolejka (27.12.2021, Hala Stulecia, 19:00): WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra 85:88

XVII kolejka (30.01.2022, Hala Stulecia, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 79:69

XVIII kolejka (3.03.2022, Arena Bydgoszcz, 18:00): Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – WKS Śląsk Wrocław 77:88

XIX kolejka (15.01.2022, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia 86:63

XX kolejka (22.01.2022, Hala Mistrzów, 17:30): Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław 97:89

XXI kolejka (28.01.2022, Hala Stulecia, 20:00): WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 96:84

XXII kolejka (6.02.2022, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – King Szczecin 85:74

XXIII kolejka (13.02.2022, HWS Centrum, 20:00): MKS Dąbrowa Górnicza – WKS Śląsk Wrocław 87:88

XXIV kolejka (5.03.2022, Ergo Arena, 17:30): Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław 89:102

XXV kolejka (12.03.2022, Hala Stulecia, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 78:91

XXVI kolejka (19.03.2022, Arena Toruń, 19:30): Twarde Pierniki Toruń – WKS Śląsk Wrocław 86:95

XXVII kolejka (26.03.2022, Arena Gliwice, 15:30): GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław 61:89

XXVIII kolejka (3.04.2022, OSiR Stargard, 19:30): PGE Spójnia Stargard – WKS Śląsk Wrocław 86:73

XXIX kolejka (9.04.2022, Hala Orbita, 17:30): WKS Śląsk Wrocław – HydroTruck Radom 106:94

XXX kolejka (13.04.2022, MOSiR Globus, 17:30): Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław 85:67


Bilans: 19–11 (11–4 u siebie, 8–7 na wyjeździe).


TERMINARZ ĆWIERĆFINAŁU PLAY-OFF


Mecz #1 (16.04.2022, CRS, 17:30): Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 103:90

Mecz #2 (18.04.2022, CRS, 15:30): Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 85:83

Mecz #3 (25.04.2022, Hala Stulecia, 19:00): WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra 95:68

Mecz #4 (27.04.2022, Hala Stulecia, 19:00): WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra 87:80

Mecz #5 (30.04.2022, CRS, 20:30): Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 80:86


Wynik: 3–2 dla Śląska


TERMINARZ PÓŁFINAŁU PLAY-OFF


Mecz #1 (3.05.2022, Hala Gryfia, 20:30): Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław 57:77

Mecz #2 (5.05.2022, Hala Gryfia, 17:30): Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław 66:91

Mecz #3 (8.05.2022, Hala Orbita, 20:40): WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 60:123

Mecz #3 (8.05.2022, Hala Stulecia, 20:40): WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 69:89

Mecz #2 (5.05.2022, Hala Gryfia, 17:30): Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław 71:81


Wynik: 3–2 dla Śląska


TERMINARZ FINAŁU PLAY-OFF


Mecz #1 (17.05.2022, Hala Stulecia, godz. 20:40): WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 76:72

Mecz #2 (19.05.2022, Hala Orbita, godz. 20:40): WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 85:88

Mecz #3 (22.05.2022, OSiR Bemowo, godz. 20:40): Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław 74:81

Mecz #4 (24.05.2022, OSiR Bemowo, godz. 20:40): Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław 63:66

Mecz #5 (27.05.2022, Hala Stulecia, godz. 20:40): WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 90:77


Wynik: 4–1 dla Śląska


Zdjęcia: Karolina Bąkowicz / https://twitter.com/k_bakowicz (główne), WKS Śląsk Wrocław