Suzuki 1 Liga Mężczyzn 2021/2022

Suzuki 1 Liga Mężczyzn 2021/2022


TERMINARZ I WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (27.09.2021, Kosynierka, 19:00): TBS Śląsk II Wrocław – PGE Turów Zgorzelec 142:54 (kliknij)

II kolejka (2.10.2021, Kosynierka, 12:00): TBS Śląsk II Wrocław – Decka Pelplin 87:62

III kolejka (9.10.2021, Hala Sportowo-Widowiskowa, 16:00): Miasto Szkła Krosno – TBS Śląsk II Wrocław 101:87

IV kolejka (17.10.2021, Kosynierka, 19:00): TBS Śląsk II Wrocław – AZS UMCS Start II Lublin 88:92

V kolejka (4.11.2021, Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, 18:30): Weegree AZS Politechnika Opolska – TBS Śląsk II Wrocław 83:71

VI kolejka (24.10.2021, Kosynierka, 19:00): TBS Śląsk II Wrocław – Dziki Warszawa 64:59

VII kolejka (31.10.2021, Hala OSiR nr 1, 17:00): KS Księżak Łowicz – TBS Śląsk II Wrocław 95:81

VIII kolejka (7.11.2021, Hala Kosynierka, 19:00): TBS Śląsk II Wrocław – SKS Starogard Gdański 79:81

IX kolejka (14.11.2021, Hala Znicz, 17:00): Znicz Basket Pruszków – TBS Śląsk II Wrocław 76:81

X kolejka (17.11.2021, WKK Sport Center, 17:00): WKK Wrocław – TBS Śląsk II Wrocław 70:82

XI kolejka (24.11.2021, Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut 84:74

XII kolejka (30.11.2021, Hala Sportowa, 18:00): GKS Tychy – TBS Śląsk II Wrocław 88:77

XIII kolejka (1–4.12.2021): PAUZA

XIV kolejka (10.12.2021, Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, 19:45): Górnik Trans.eu Wałbrzych – TBS Śląsk II Wrocław 85:71

XV kolejka (15.12.2021, Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – Sensation Kotwica Kołobrzeg 87:88

XVI kolejka (19.12.2021, AGH Kraków, 18:00): AZS AGH Kraków – TBS Śląsk II Wrocław 69:72

XVII kolejka (10.02.2022, Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – MKKS Żak Koszalin

XVIII kolejka (9.01.2022, PGE Turów Arena, 15:00): PGE Turów Zgorzelec – TBS Śląsk II Wrocław 84:70

XIX kolejka (16.01.2022, Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1, 17:00): Decka Pelplin – TBS Śląsk II Wrocław 73:87

XX kolejka (23.01.2022, Kosynierka, 19:00): TBS Śląsk II Wrocław – Miasto Szkła Krosno

XXI kolejka (29.01.2022, Hala im. Zdzisława Niedzieli, 18:00): AZS UMCS Start II Lublin – TBS Śląsk II Wrocław

XXII kolejka (2.02.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – Weegree AZS Politechnika Opolska

XXIII kolejka (5.02.2022, Hala Koło, 18:00): Dziki Warszawa – TBS Śląsk II Wrocław

XXIV kolejka (12.02.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – KS Księżak Łowicz

XXV kolejka (19.02.2022, Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, 18:00): SKS Starogard Gdański – TBS Śląsk II Wrocław

XXVI kolejka (26.02.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – Znicz Basket Pruszków

XXVII kolejka (2.03.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – WKK Wrocław

XXVIII kolejka (5.03.2022, MOSiR Łańcut, 17:30): Rawlplug Sokół Łańcut – TBS Śląsk II Wrocław

XXIX kolejka (12.03.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – GKS Tychy

XXX kolejka (27.03.2021): PAUZA

XXXI kolejka (26.03.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych

XXXII kolejka (30.03.2022, Hala Milenium, 19:00): Kotwica Kołobrzeg – TBS Śląsk II Wrocław

XXXIII kolejka (2.04.2022, Kosynierka): TBS Śląsk II Wrocław – AZS AGH Kraków

XXXIV kolejka (10.04.2022, Hala ZOS – Gwardia): MKKS Żak Koszalin – TBS Śląsk II Wrocław


Zdjęcie: Karolina Bąkowicz (https://twitter.com/k_bakowicz)