Suzuki 1 Liga Mężczyzn 2020/2021

Suzuki 1 Liga Mężczyzn 2020/2021


TERMINARZ I WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ


I kolejka (27.09.2020, Kosynierka, 20:00): TBS Śląsk II Wrocław – KS Księżak Łowicz 92:88

II kolejka (2.10.2020, Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut 99:90

III kolejka (28.10.2020, Kosynierka, 19:00): TBS Śląsk II Wrocław – GKS Tychy 76:90

IV kolejka (16.10.2020, Hala OSiR, 19:30): Zetkama Doral Nysa Kłodzko – TBS Śląsk II Wrocław 80:82

V kolejka (18.10.2020, Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – Weegree AZS Politechnika Opolska 100:81

VI kolejka (24.10.2020, Kosynierka, 12:00): TBS Śląsk II Wrocław – Pogoń Prudnik 84:77

VII kolejka (2.12.2020, Hala Sportowo-Widowiskowa, 18:00): Miasto Szkła Krosno – TBS Śląsk II Wrocław

VIII kolejka (7.11.2020, Hala Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – Decka Pelplin 82:83

IX kolejka (11.11.2020, Hala Koło, 18:00): Dziki Warszawa – TBS Śląsk II Wrocław 84:63

X kolejka (14.11.2020, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – Energa Kotwica Kołobrzeg 77:74

XI kolejka (20.11.2020, Hala Aqua Zdrój, 19:45): Górnik Trans.eu Wałbrzych – TBS Śląsk II Wrocław 77:70

XII kolejka (28.11.2020, Kosynierka, 18:30): TBS Śląsk II Wrocław – TS Wisła Chemart Kraków 111:85

XIII kolejka (6.12.2020, WKK Sport Center, 18:00): WKK Wrocław – TBS Śląsk II Wrocław

XIV kolejka (11.12.2020, Kosynierka, 18:00): TBS Śląsk II Wrocław – Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk

XV kolejka (19.12.2020, Hala Znicz, 18:00): Elektrobud-Investment ZB Pruszków – TBS Śląsk II Wrocław

XVI kolejka (3.01.2021, Hala OSiR nr 1, 17:00): KS Księżak Łowicz – TBS Śląsk II Wrocław

XVII kolejka (9.01.2021, MOSiR, 17:30): Rawlplug Sokół Łańcut – TBS Śląsk II Wrocław

XVIII kolejka (16.01.2021, Hala Sportowa, 18:00): GKS Tychy – TBS Śląsk II Wrocław

XIX kolejka (20.01.2021, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – Zetkama Doral Nysa Kłodzko

XX kolejka (23.01.2021, Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, 17:30): Weegree AZS Politechnika Opolska – TBS Śląsk II Wrocław

XXI kolejka (30.01.2021, Obuwnik, 17:30): Pogoń Prudnik – TBS Śląsk II Wrocław

XXII kolejka (6.02.2021, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – Miasto Szkła Krosno

XXIII kolejka (13.02.2021): Decka Pelplin – TBS Śląsk II Wrocław

XXIV kolejka (20.02.2021, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – Dziki Warszawa

XXV kolejka (27.02.2021, Hala Milenium, 18:00): Energa Kotwica Kołobrzeg – TBS Śląsk II Wrocław

XXVI kolejka (6.03.2021, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych

XXVII kolejka (13.03.2021, Hala Główna TS „Wisła”, 19:00): TS Wisła Kraków – TBS Śląsk II Wrocław

XXVIII kolejka (20.03.2021, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – WKK Wrocław

XXIX kolejka (27.03.2021, Hala Gryfia, 18:00): Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk – TBS Śląsk II Wrocław

XXX kolejka (31.03.2021, Hala Orbita): TBS Śląsk II Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków


Zdjęcie: Karolina Bąkowicz (https://twitter.com/k_bakowicz)