Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn 2023/2024
I kolejka (18.12.2023, Kosynierka, 18:00): WKS Śląsk II Wrocław – MKKS Żak Koszalin 94:87
II kolejka (30.09.2023, Kosynierka, 14:00): WKS Śląsk II Wrocław – HydroTruck Radom 104:66
III kolejka (7.10.2023, Hala Sportowa Politechniki Opolskiej): Weegree AZS Politechnika Opolska – WKS Śląsk II Wrocław 89:97
IV kolejka (6.12.2023, Kosynierka, 19:00): WKS Śląsk II Wrocław – Sensation Kotwica Kołobrzeg 81:76
V kolejka (7.11.2023, Kosynierka, 19:00): WKS Śląsk II Wrocław – KKS Polonia Warszawa 95:90
VI kolejka (26.10.2023, Kosynierka, 18:00): WKS Śląsk II Wrocław – Niedźwiadki Chemart Przemyśl 83:80
VII kolejka (21.10.2023, Hala CityZen, 18:00): Enea Basket Poznań – WKS Śląsk II Wrocław 92:97
VIII kolejka (29.10.2023, Kosynierka, 20:00): WKS Śląsk II Wrocław – WKK Active Hotel Wrocław 89:70
IX kolejka (12.11.2023, Hala Widowiskowo-Sportowa, 20:00): MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód – WKS Śląsk II Wrocław 90:96
X kolejka (15.11.2023, Kosynierka, 19:00): WKS Śląsk II Wrocław – Decka Pelplin 91:86
XI kolejka (18.11.2023, Hala Sportowa w Tychach, 18:00): GKS Tychy – WKS Śląsk II Wrocław 90:73
XII kolejka (26.11.2023, Kosynierka, 18:00): WKS Śląsk II Wrocław – Miasto Szkła Krosno 99:94
XIII kolejka (2.12.2023, Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, 18:00): Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych – WKS Śląsk II Wrocław 91:57
XIV kolejka (9.12.2023, Kosynierka, 16:00): WKS Śląsk II Wrocław – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 83:78
XV kolejka (15.12.2023, Kosynierka, 19:00): WKS Śląsk II Wrocław – SKS Fulimpex Starogard Gdański 97:93
XVI kolejka (22.12.2023, Arena Bydgoszcz, 19:00): Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – WKS Śląsk II Wrocław 94:88
XVII kolejka (29.12.2023, Kosynierka, 18:00): WKS Śląsk II Wrocław – AZS AGH Kraków 87:80
XVIII kolejka (23.01.2024, Hala ZOS – Gwardia, 18:00): MKKS Żak Koszalin – WKS Śląsk II Wrocław 102:103
XIX kolejka (13.01.2024, MOSiR Radom, 16:00): HydroTruck Radom – WKS Śląsk II Wrocław 95:84
XX kolejka (17.01.2024, Kosynierka, 17:00): WKS Śląsk II Wrocław – Weegree AZS Politechnika Opolska 99:97
XXI kolejka (21.01.2024, Hala Milenium, 18:00): Sensation Kotwica Kołobrzeg – WKS Śląsk II Wrocław 98:75
XXII kolejka (27.01.2024, Hala Koło, 18:00): KKS Polonia Warszawa – WKS Śląsk II Wrocław 83:99
XXIII kolejka (4.03.2024, POSiR Przemyśl, 18:00): Niedźwiadki Chemart Przemyśl – WKS Śląsk II Wrocław 101:89
XXIV kolejka (7.02.2024, Kosynierka, 20:00): WKS Śląsk II Wrocław – Enea Basket Poznań 98:95
XXV kolejka (11.02.2024, WKK Sport Center, 18:00): WKK Active Hotel Wrocław – WKS Śląsk II Wrocław 88:109
XXVI kolejka (14.02.2024, Kosynierka, 20:00): WKS Śląsk II Wrocław – MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 100:96
XXVII kolejka (25.03.2024, Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, 17:00): Decka Pelplin – WKS Śląsk II Wrocław 81:93
XXVIII kolejka (24.02.2024, Kosynierka, 14:00): WKS Śląsk II Wrocław – GKS Tychy 82:93
XXIX kolejka (2.03.2024, Hala Sportowo-Widowiskowa w Krośnie, 18:00): Miasto Szkła Krosno – WKS Śląsk II Wrocław 82:68
XXX kolejka (13.03.2024, Kosynierka, 18:00): WKS Śląsk II Wrocław – Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 83:81
XXXI kolejka (17.03.2024, Nowa Hala AWF Katowice, 20:00): AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice – WKS Śląsk II Wrocław 87:95
XXXII kolejka (24.03.2024, Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, 20:00): SKS Fulimpex Starogard Gdański – WKS Śląsk II Wrocław 99:70
XXXIII kolejka (6.04.2024, Kosynierka, 18:00): WKS Śląsk II Wrocław – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 92:75
XXXIV kolejka (14.04.2024, Hala AGH Kraków, 18:00): AZS AGH Kraków – WKS Śląsk II Wrocław 75:105
Zdjęcie: Karolina Bąkowicz (https://www.instagram.com/k_bakowicz)
Grafika: Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn