Karnety na domowe mecze „Wojskowych” w sezonie 2019/2020

Karnety na domowe mecze „Wojskowych” w sezonie 2019/2020

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na domowe mecze Śląska w rozgrywkach PLK 2019/2020. Od dziś karnety są dostępne na stronie internetowej KupBilet.pl (pod tym adresem: https://bit.ly/2HkbquV). Kibice będą mogli odebrać zakupione wejściówki w kasach Hali Orbita podczas II Memoriału Adama Wójcika lub na spotkaniach ligowych.

Zakup karnetu to nie tylko gwarancja wstępu na wszystkie domowe spotkania WKS-u w rundzie zasadniczej PLK 2019/2020. Karnet upoważnia także do wejścia na wszystkie dni II Memoriału Adama Wójcika (20–22 września, Hala Orbita). Ponadto posiadacze stałych wejściówek uzyskają możliwość zobaczenia domowych sparingów Śląska, które będą zamknięte dla szerszej publiczności (przy wejściu na mecze towarzyskie wystarczy pokazać dowód zakupu karnetu z serwisu KupBilet.pl).

W przypadku awansu „Trójkolorowych” do fazy play-off Energa Basket Ligi posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na rozgrywki posezonowe. Karnety Premium (VIP) oprócz najlepszych miejsc w hali gwarantują również wstęp do strefy cateringu.

Sprzedaż karnetów odbywa się na stronie internetowej serwisu KupBilet.pl (pod tym adresem: https://bit.ly/2HkbquV). Poniżej znajduje się tabela z cenami karnetów normalnych, ulgowych i rodzinnych na poszczególne sektory (mapa sektorów – w powyższym linku):

Ważne informacje dot. karnetów:

– karnety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji),

– karnet rodzinny obejmuje dwoje dorosłych osób oraz dwoje dzieci do 15. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej dzieci),

dzieci do 6. roku życia, siedzące na kolanach opiekuna, mogą wejść na mecz bezpłatnie,

– kupione karnety można odebrać w kasach Hali Orbita podczas II Memoriału Adama Wójcika oraz na meczach ligowych (za okazaniem dowodu zakupu z serwisu KupBilet.pl).

Źródło: WKS Śląsk Wrocław